De gratis Advertentie site van Zoetermeer en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Zoetermeer en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Boeken
  3. Literatuur
ID: 2129

Lezen en leesclubs (Inge Drewes)

€3,80

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Boeken & Boeken
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Lezen en leesclubs
(Inge Drewes)


Lezen is een populair tijdverdrijf en wint nog steeds aan populariteit. Lezen smaakt immers altijd naar meer, en steeds meer mensen delen graag hun leeservaring met anderen. Veel lezers zoeken elkaar dan ook op en beginnen een leesclub. Maar wat is de meest succesvolle manier om een leesclub op te richten? En hoe zorg je ervoor dat de bijeenkomsten langere tijd boeiend blijven?

Dit boek is een praktische handleiding voor het samenstellen en inrichten van een leesclub. Daarnaast kunt u uitgebreide achtergrondinformatie, leessuggesties en honderden discussietips vinden om het lezen van boeken - samen met uw leesclub of alleen - meer en blijvend verdieping te geven.

In dit boek vindt u:
  • tips voor het starten van een leesclub en voor het praktisch organiseren van bijeenkomsten
  • informatie over boeken en auteurs waarmee u uw leeslijst kunt variëren, met voorbeelden en discussievragen
  • analysemethoden waarmee u dieper in een boek kunt duiken en er zo meer uithaalt.


Gerangschikt op verschillende thema's: meer dan 80 boekbesprekingen, leessuggesties en bijbehorende discussietips over romans uit de Nederlandstalige en vertaalde literatuur.

Praktische handleiding voor het opzetten van een leesclub en het onderhouden van activiteiten rondom deze steeds populairder wordende hobby. In het eerste deel geeft de auteur tips over het aantal leden, de afspraken, de kosten en hoe discussies te voeren. Daarna wordt informatie gegeven over vorm en stijl in boeken. Het derde deel wordt besteed aan het geven van thema's (familieleven, afscheid en verlies, oorlog, geschiedenis, humor etc.), aangevuld met 4 tot 5 boeken over deze thema's die geschikt zijn om in groepsverband te bespreken. Het vierde en grootste deel wordt besteed aan het bespreken van diverse boeken rondom thema's. Steeds wordt informatie gegeven over het boek en de schrijver, waarna uiteenlopende discussietips. Het taalgebruik is helder en enthousiasmerend, de lay-out met gekleurde blokken voor de verschillende onderdelen overzichtelijk. Jammer dat er bij de illustraties gekozen is voor matig afgedrukte zwart-witfoto's waarvan het verband met de tekst niet altijd duidelijk is. Doelgroep is de volwassen lezer die meer wil dan alleen (maar) een boek lezen.

Paperback, 232 pag., geïllustreerd, register
Uitg. Pearson, 2006
ISBN 9789043012089/9043012084


· Alleen verzenden, niet ophalen
· Op biedingen die te laag zijn wordt niet gereageerd
· Op biedingen die acceptabel zijn wordt snel gereageerd
· Boeken worden na ontvangst van betaling meteen verstuurd

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy